O Nas

             Firma Remontowo Budowlana „B&B” istnieje od 2007 roku. Obszarem na którym wykonujemy prace są głównie Kielce i okolice jak również teren całego kraju. Wykonywane przez nas prace świadczymy dla Instytucji Państwowych, firm jak również dla inwestorów prywatnych.

             Wykonujemy usługi dekarskie, usługi budowlane, usługi remontowe, wykończenia wnętrz, malowanie biur, mieszkań, budowa domów, ocieplenia i elewacje budynków, układanie kostki brukowej, prace ziemne, zagospodarowanie przestrzeni wokół posesji, a także instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, hydrauliczne, centralnego ogrzewania, wentylacyjne.

             Oferujemy możliwość doradztwa w doborze, a także zakup i transport materiałów w zakresie naszych usług. Współpracujemy także z wieloma podwykonawcami, aby ciągle poszerzać wachlarz naszych usług oraz zapewnić jak najniższe ceny materiałów budowlanych.  Wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku materiały oraz najnowsze rozwiązania technologiczne, by klient uzyskał jak najlepszy efekt i zadowolenie

             Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni, z pełnym zaangażowaniem wypełniający swoją pracę. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni że wszelkie prace nam zlecone zostaną solidnie wykonane.

             Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług oraz kompleksowa obsługa inwestycji, ponieważ polecenie naszej firmy przez Klienta, jest najlepszą możliwością reklamy.

             Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie Klienta jest naszym celem.

             Pragniemy w dalszym ciągu podnosić jakość naszych usług i tym samym spełniać Państwa wszelkie oczekiwania.

             Jeśli poszukujesz rzetelnej firmy, która wykona aranżacje lokalu, sklepu, biura, remontu mieszkania, ocieplenia budynku, pokryje papą termozgrzewalną dach lub inne prace remontowe, ogólnobudowlane, instalacyjne i ziemne to trafiłeś na właściwą stronę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

             Pod numerem telefonu dostępnym na stronie przez pięć dni w tygodniu czekamy na Państwa zamówienia. Przed rozpoczęciem pracy dokonujemy darmowej wyceny całości pracy.

                                                                                                                              

 

                                                                                                                                                                        Z poważaniem właściciele firmy Bogusław Kurgan i Bogdan Guzda